Blog

آموزش کد44 (تنظیم زون ها)

توسط ویدیوی آموزشی که در آذر 4, 1402
 • جامپر زون: برای استفاده از هر زون باید جامپر آن برداشته شود و در صورت عدم استفاده، جامپر سر جای خود قرار گیرد (زون لوپ شود)

 

 

 1. نرمال(NORMAL): تمامی زون ها بصورت پیشفرض روی حالت نرمال میباشند و در صورت تحریک دستگاه بصورت فوری عمل میکند.
 2. تایمر(TIMER): در صورتیکه زونی را بصورت تایمر انتخاب کردید باید به منوی 38 مراجعه کرده و زمان ورود و خروج آن را تنظیم نمایید.بطور مثال وقتی دستگاه فعال میشود شما 30 ثانیه فرصت دارید محل مورد نظر را ترک کنید، که این زمان بصورت آلارم هشدار داده میشود و  پس از وروذ به محل مورد نظر نیز 30 ثانیه فرصت دارید خود را به دستگاه برسانید و سیستم را از طریق کیپد یا ریموت خاموش کنید(در صورت استفاده از کیپد کلید P/T و سپس کد 1234 دستگاه را فعال و تکرار مجدد آن دستگاه را خاموش میکند)
 3. زون 24 ساعته(24H): با فعال کردن این گزینه اگر دستگاه در حالت خاموش باشد و این زون تحریک شود دستگاه شروع به آژیر زدن میکند (برای نصب پدال به منوی 36 مراجعه کنید)                                     نکته: یکی از ویژگی های این دستگاه این است که شما میتوانید با فعال کردن این منو در صورت نصب پدال بر روی این زون با یک فشار پدال دستگاه فقط با حافظه ها تماس میگیرد.
 4. PART: با انتخاب گزینه PART برای زون ها در صورتیکه دستگاه با کلید بی صدا روشن شود، این زون، حذف میشود و شما میتوانید هر تعداد دلخواه از زون ها را بصورت PART انتخاب کنید.
 5. دینگ دانگ: در صورت انتخاب دینگ دانگ و نیاز به تغییر ملودی پیشفرض به منوی 41 مراجعه فرمایید.
 6. حذف زون: در صورت انتخاب REMOVE زون مورد نظر حذف میشود.
 7. اضافه کردن بی سیم: با انتخاب گزینه 7 درصورتیکه شما از چشم بی سیم کدفیکس استفاده میکنید (طبق نقشه) جامپر های D0 تا D3 را جای گذاری کنید و سپس کلید 7 را فشار دهید و بعد از نمایش ADD فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا چشم را تحریک کنید. برای کددهی چشم لرن نیز به همین صورت عمل نمایید.
 8. حذف بی سیم: با انتخاب این گزینه همه چشم های کد گرفته حذف میشود
 9. NORMAL OPEN و NORMAL CLOSE : انتخاب این گزینه جهت اتصال پدال های دارای NC و NO میباشد.
  سبد خرید